ASANSÖR REVİZYON & MODERNİZASYONU
ASANSÖR REVİZYON & MODERNİZASYONU
Asansörünüzü modernize etmeye karar verdiğinizde, Dünya 1 Asansör Sistemleri size çalışmanın başlangıcından tamamlanmasına kadar sorunsuz bir süreç sunmaktadır. 

Asansörlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz,  çözümü asansör modernizasyondur.

Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ve kurulum işlemimiz, Asansör ve güvenilirliğini, performansını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

 • En yeni, en verimli ve akıllı teknoloji
 • Geliştirilmiş kullanım süresi
 • Yüksek kira oranları
 • Uygun fiyatlı modernizasyon
 • Kısaltılmış teslimat süreleri
 • Minimal bina aksama süresi
 • Gelişmiş performans, güvenlik ve güvenilirlik
 • Çevreye ve ekonomiye dost
 • Müşteriye özel çözümler sunuyoruz
 • Asansörlerin tamamen değişiminden tek bir parçanın değişimine kadar
 • Amaç ne olursa olsun doğru çözüm bulunur
 • Herşey tek elden yürümektedir– danışmanlık ve doğru çözümün teklifi, kurulum ve bakım.
 • Schindler yenileme çözüm olanaklarını keşfedin
 • Seçilen parçaları güncelleme olasılıklarımızı keşfedin.

 

Asansörünüzü modernize etmeye karar verdiğinizde, Kocaeli Asansör Firması Dünya 1 Asansör Sistemleri size çalışmanın başlangıcından tamamlanmasına kadar sorunsuz bir süreç sunmaktadır. Dünya 1 Asansör Sistemleri, tüm projeler için işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir proje sorumlusu görevlendirir. Proje sorumlumuz herhangi bir sorunuzu yanıtlayabilecek yetkili kişi olup, projenin zamanında ve bütçe tahmini içinde gerçekleşmesini sağlar. Proje sorumluları ayrıca; ruhsatlar, teşvikler ve yasal düzenlemeler konularında size bilgi sağlayabilirler. 

Proje yetkililerinin görevleri planlama ve montajın koordine edilmesinin sağlanmasıdır. Montaj tamamlandığında, Dünya 1 Asansör Sistemleri yeni asansörün ilgili standartları karşıladığından emin olmak üzere bir emniyet ve performans kontrolü gerçekleştirir. Gereksinim duymanız halinde, asansörün ömrü boyunca bakım hizmetlerini sağlayabiliriz.

 

Asansör Revizyon Yapım Aşamaları Kılavuzu


Başlamadan Önce
İşe başlamadan önce tam olarak neyin yapılması gerektiğinden emin olmak sizin için en iyisidir. 
Optimum biçimde çalışması için bir eylem planı ile birlikte asansörünüzün nerelerinde eksiklikler olabileceğini gösteren eksiksiz bir rapor hazırlamak üzere bir Dünya 1 Asansör Revizyon Değerlendirmesi gerçekleştirmekteyiz. Bu değerlendirmenin yapılması sizi hiçbir biçimde bir yükümlülük altına sokmamaktadır.


Başlangıç
Atılacak ilk adım ilgili düzenlemeler, bina ruhsatları ve mevcut devlet destekleri hakkında bilgi toplamaktır. 
Pek çok Avrupa ülkesi güvenliğin, erişebilirlik ve enerji tasarrufunun geliştirmesi amacıyla asansör modernizasyonu için devlet destekleri sağlamaktadır. Bu devlet destekleri yerel hükümetler ve Avrupa Birliği tarafından sağlanan destekler ile çoğaltılabilir.


Karar Verme
Asansör revizyonu konusunu bina sahipleri ve sakinleri ile müzakere etmenize yardımcı olmak için, kısa bir sunum hazırlamış bulunmaktayız. 
Asansörünüzün enerji verimliğini Dünya 1 Asansör Raporlama Sistemi ile analiz etmede size yardımcı olmamız ve asansörünüzün yenilenmesi için bir maliyet tahmini sunmamız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Planlama
Modernizasyon paketleri planlamayı hızlandırmakta olup, konut veya ticari amaçlı binalarda yer alan asansörlerdeki güvenlik, performans ve enerji tasarrufu meselelerini ele almak üzere geliştirilmişlerdir. 
Montaj başlamadan önce, Dünya 1 Asansör Sistemleri irtibat görevliniz gereksinimleriniz için doğru çözümü aldığınızdan emin olmak için bir şantiye incelemesi gerçekleştirir.


Montaj
Montaj esnasında, bina sakinlerine verilen rahatsızlığı en aza indirmek ve binaya hiçbir hasar verilmemesini sağlamak için yapabileceğimiz her şeyi yapmaktayız. 
Proje esnasında, bina sakinlerini projenin ilerleyişinden haberdar etmekte ve müşteriye yapılacak nihai devir teslim öncesi son güvenlik ve performans denetimlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, eski asansörünüzün ve yedek parçalarının çevre dostu bir şekilde kaldırılmalarını, bertaraf edilmelerini ya da geri dönüştürülmelerini de sağlamaktayız.


Bakım
Asansörünüzü uzun yıllar boyunca güvenilir ve emniyetli bir biçimde çalışır vaziyette tutmak için Dünya 1 Asansör Bakım Hizmetlerini sunmaktayız. 


Bu hizmetler potansiyel sorunları asansörünüzün durmasına sebebiyet vermeden önce belirleyip, gidermek için koruyucu bakıma dayanmaktadırlar.