ASANSÖR TEKNİK SERVİSİ
ASANSÖR TEKNİK SERVİSİ
Asansör teknik servisi olarak Kocaeli, İzmit, Yalova bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Garantili ve güvenilir asansör servisi için bizlere ulaşın.

Asansör; günümüzün olmazsa olmazı haline gelen, iş merkezlerinde apartmanlar ve hastaneler gibi dinamizmin bol olduğu binalarda gözümüzün aradığı ilk araç haline gelmiştir. Zaman kazandırması ve yükümüzü hafifletmesi açısından asansör erişilebilir bir ekipmandır. Tek katlı bahçeli evlerden, çok katlı yüksek binalara gökdelenlere uzanan yeni şehir planlamaları farklı gereksinimleri de beraberinde getirmektedir. Bu şartlar altında bina planınıza uygun olası asansör teknik servisi, bakım ve montaj ihtiyaçları için firmamız hizmet sunmaktadır.


Dünya 1 Asansör olarak, kurulumunu gerçekleştirdiğimiz asansörlerin teknik servis hizmetlerini de sağlamaktayız. Firmamızın montajını gerçekleştirdiği ve tamamlanmış tüm asansörlere ait tüm arıza ve bakım gibi teknik servis gerektiren süreçlerine hakimiz. Asansör teknik servis konusunda aktif olarak sunduğumuz çalışmalarımıza iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. 


Asansör Teknik Servisi Hizmetleri

Asansör teknik servis hizmeti, asansör hizmetinin bütününü kapsayan sadece asansör montajı ile kalmayan bir hizmettir. Markamız verdiği hizmetleri, güvenlik ve kalite temelli gerçekleştirmektedir.  Bu hizmet kapsamında Dünya 1 Asansör olarak, garanti süresi ve garanti süresi bitiminde asansörlerinizin;


•    Kullanıma bağlı olarak gelişen yıpranma ve bileşen onarımlarını,
•    Asansörünüzün katlar arasında fren ve durma gibi aksaklıklarını,
•    Asansör kapılarınızda meydana gelen açılma/ kapanma esnasındaki zorlukları,
•    Aylık olarak asansör teknik bakımlarınızı,
•    Güvenliğiniz için asansör ekipmanlarının yağlama ve temizleme işlemlerini, 
•    Asansör kabininde meydana gelecek kurtarma çalışmalarını, 
•    Askı sistemi, taşıyıcı ve durak kapısı gibi güvenlik araçlarının bakımı gibi birçok teknik servis ve ekipman bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.


Asansör teknik servis hizmeti, kendisinin ve bileşenlerinin, güvenlik aksamlarının tasarlandığı mevzuata uygun olarak periyodik bakımlarının aylık ve yıllık olarak yapılması yasal bir zorunluluktur. Dünya 1 Asansör olarak asansör teknik servisimiz; Resmî Gazete’de yayımlanan “Asansör İşletme ve Bakım Yönetmeliği” kapsamına uygun olarak hazırlanmıştır.


Dünya 1 Asansör Teknik Servisi

Kurulduğumuz günden bugüne kadar işinde donanımlı ve tecrübeye sahip bir ekip ile yolumuza devam ediyoruz. Asansör, otomatik binalara ait kapı montajları ve yürüyen merdiven hizmetlerimizin tüm süreçlerini tamamlıyoruz. Dünya 1 Asansör olarak asansör teknik servis hizmetimizde;


•    Yasal yönetmelik kapsamında imzaladığımız sözleşme gereği teknik servis hizmetimizi sadece yetkili kişiler tarafından sağlanır. 
•    Asansörünüze ait, kimlik numarası, piyasaya arz tarihi ve tescil tarihi asansör kayıt defterine işlenir. Defterinizin güncelliği takip edilir. 
•    Teknik servis süreçlerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz tüm bakımlar asansörün ait olduğu bina ve firmamız tarafından kayıt altında tutulur. 


Asansör teknik servis hizmetimiz, asansörünüzde başlayan arızayı bizlere bildirdiğiniz andan başlar. Ekibimiz asansörünüzün kontrollerini sağlayarak hangi alanında bakım gerektiğine karar verir. Yapılacak teknik servis işlemlerinde tüm süreçler yetkili kişilerin bilgilerine sunulur. Süreç sonunda gereken tüm kontroller sağlanır. Asansör teknik servis hizmeti sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği için düzenli olarak yapılması gereken bir bakım çalışmasıdır. 


Asansör Teknik Servisi Önce Güvenlik

Firmamız, gerçekleştirdiği tüm projelerde can güvenliğinin öneminin farkındadır. Asansör teknik servisi aksatılmaması gereken bir hizmet koludur. Gözden gelinmesi ve ertelenmesi halinde maddi ve manevi kayıplara sebebiyet verebilir. Bu kayıpların yaşanmaması adına asansör teknik servis hizmetimizin önemini biliyor ve emin adımlarla tamamlıyoruz. Asansörlerinizin periyodik bakımlarını yaptırmanız dahilinde;


•    Asansör teknolojisini verimli ve uzun ömürlü kullanır.
•    Kurum olarak hizmetiniz hangi alanda olursa olsun, itibarınızı ve kalitenizi korur.
•    Oluşacak tüm aksaklıklara önceden müdahale etme imkânı bulur kendi can ve mal güvenliğinizin yanında sevdiklerinizi de korumuş olursunuz. 


Sizler günlük yaşantınızda vakit kazanırken bizler edindiğimiz tecrübeler ile gelişmeye devam ediyoruz. Dünya 1 asansör olarak yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün büyümesinde etkin rol almaktan gurur duyuyoruz.